wooodooo (wooodooo) wrote,
wooodooo
wooodooo

Ми різні, відчепіться

          Чим ближче до листопада, тим більше галасу, лементу, гвалту й крику, що часто переходить у істеричний вереск, у російському сегменті (та й українському не менше) блогосфери щодо євроінтеграції України. Істерять в основному добре проплачені (погано проплачені просто на сраку падають) боти, на всі лади хвалаючи переваги Тайожного союзу і живопісяючи пекельні муки українців, які почнуться одразу після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Але набір доказів про- і контра-, вказаних у методичках, обмежений (газ подорожчає, замерзнете, расія - велика держава, і жити з нею в одному ліжку просто щастя для усіх, включаючи пінгвівнів etc), що у підсумку не переконує (не верю!), а глузування щодо гейропи і миття старих срак вказує на потаємні сексуальні фантазії феесбешних ботів.
       Я власне не про це. Усе це виття досить примітивне через хибну тезу щодо того, для чого нам Європа. Питання НЕ в тому, чи потрібні ми Європі і чи вона потрібна нам. Питання НЕ в тому, почім у грудні буде "ковбаса по 2.20".
      Питання в тому, що буде з нами через 10-40 років. Питання перспективи для нас, наших дітей і онуків. Ось це і є головне питання нашого вибору.
       Питання врешті в тому, чи будемо ми мати право на вибір. Чи повернемося нарешті туди, звідки нас висмикнули 300 з гаком років тому. Ось цього ботам і постсовкам не зрозуміти.
      Ми різні були, є і будемо. Ніякі ми з московитами не брати, що доводять і генезис, і менталітет, і історія, і нинішні слова і діла Москви. І головне те, як до нас ставляться "пересічні росіяни" (підсумки соцопитувань давно в студії). І не треба ля-ля щодо "урядів і простих людей".
      Але, як говорить мій сват, менше з тим. Я поставив питання: а як було раніше? Як нас і їх сприймали у віці 18-му чи 19-му?
      Ось кілька свідчень далеко не останніх людей минулого, які доводять, що нас (росіян і українців) НЕ недавно "силою розз`єднали кляті політики", а що ми були різними завжди. Українці і білоруси, що мають державотворче коріння у Великому князівстві Литовському і руському, кардинально відрізнялись від московитів і у зовнішньому, і у внутрішньому проявах свого Я.
      Слово минулому.

Read more...Collapse )
Tags: геть від Москви
Subscribe

 • Пушной зверек

  Ну от: сталося те, чого усі чекали - Жежешці прийшов пипець. Сервери переїхали чомусь в расєюшку. І одразу почалися проблеми. Деякі мною регулярно…

 • Час збирати каміння

  Вирішив не постити більше в ЖЖ. Не бачу в цьому сенсу. Ще не знаю, чи це назавжди - швидше за все так. Але стрічку друзів буду регулярно. Час…

 • Дуля в кармане

  Среди многих понятных и не совсем вещей меня всегда беспокоила одна. И не то чтобы я не мог дать ей объяснение, скорее - затрудняюсь в определении.…

 • Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments